شرکت نفت فلات قاره ایران، شرکت برتر حامی نوآوری در وزارت نفت شد

معرفی شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری و مرکز رشد و فناوری های نوین دانشگاه صنعتی شاهرود در حاشیه روز نفت و دانشگاه.
آذر ۲۷, ۱۳۹۸
قدردانی مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران از حسن توجه وزیر نفت به فوق العاده تخصصی کارکنان شاغل در دریا
دی ۱۰, ۱۳۹۸

شرکت نفت فلات قاره ایران، شرکت برتر حامی نوآوری در وزارت نفت شد

شرکت نفت فلات قاره ایران، عنوان شرکت برتر حامی نوآوری در وزارت نفت را کسب کرد.

در مراسم اختتامیه رویداد نوآوری وزارت نفت، شرکت نفت فلات قاره ایران به عنوان شرکت برتر حامی نوآوری در وزارت نفت برگزیده و لوح تقدیر و تندیس از سوی دکتر سورنا ستاری معاون علمی فناوری رییس‌جمهوری به مهندس سلمان‌زاده مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت فلات قاره ایران، این شرکت به دلیل تعهد و توجه به استفاده از توانمندی شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور و انعقاد ۱۶ تفاهم‌نامه در این زمینه موفق به کسب این جایزه مهم شده است.

این تفاهم‌نامه‌ها با رویکرد خلق ایده استارتاپی در موضوعاتی از قبیل شبیه‌سازی حفاری، استفاده از پهپادها در شناسایی چالش‌های خطوط لوله، سیستم هوشمند مانیتورینگ ماهواره‌ای، ارتقا، نگهداری، تعمیرات و کاهش خوردگی، بهره‌گیری از فناوری‌های جدید در زمینه نانو برای توسعه محصولات انبساطی درون چاهی، ارائه خدمات شتابدهی تخصصی در زمینه تحقیق، توسعه، ساخت، بهره‌برداری و پشتیبانی فنی جریان‌سنج چند فازی و … با شرکت‌های دانش بنیان منعقد شده است.

تاریخ خبر : ۱۳۹۸/۹/۲۷ ۱۷:۵۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *