معرفی شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری و مرکز رشد و فناوری های نوین دانشگاه صنعتی شاهرود در حاشیه روز نفت و دانشگاه.

حمایت شرکت نفت فلات قاره ایران از شرکت‌های دانش‌بنیان داخلی
آذر ۲۷, ۱۳۹۸
شرکت نفت فلات قاره ایران، شرکت برتر حامی نوآوری در وزارت نفت شد
آذر ۲۷, ۱۳۹۸

معرفی شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری و مرکز رشد و فناوری های نوین دانشگاه صنعتی شاهرود در حاشیه روز نفت و دانشگاه.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی شاهرود، روز سه شنبه ۲۶ آذر ماه جاری همزمان با هفته پژوهش و روز نفت و دانشگاه دکتر احمد رمضانزاده در خصوص فرآیند عقد قرارداد ژئومکانیک نفت و اقدامات پس از آن به بیان توضیحاتی پرداخت و با اشاره به روش تدوین نقشه راه، گفت: در طی یکسال چهار پنل تخصصی راهبردی برگزار شده است.

در ادامه عضو هیات علمی دانشکده مهندسی معدن، نفت و ژئوفیزیک دانشگاه، خاطر نشان نمود: از طرح ۱۰ ساله ژئومکانیک نفت با پیگیری های صورت گرفته برنامه سه ساله اول آن ارائه و موافقت لازم صورت پذیرفت و بسته دوم از فاز اول قرارداد طرح کلان «کاربرد ژئومکانیک در اکتشاف منابع هیدروکربنی و فناوری‌های نوین حفاری و مهندسی نفت در چاه‌های اکتشافی» با شرکت ملی نفت ایران آغاز شد.
در ادامه این آئین با حضوردکتر فرشاد علیخانی معاون مدیر کل امور پژوهش وزارت نفت و هیئت رئیسه دانشگاه، مهندس مخدومی مدیر کارخانه شرکت ریخته گری دقیق پارس، دکتر حمید هراتی زاده مدیر شرکت دانش بنیان نانو شرق ابزار توس، دکتر محسن نظری مدیر شرکت علم گستران صنعت آرتا و دکتر عباس کنگی مدیر شرکت پژوهشگران رخدادهای طبیعی طوس طی سخنرانی به معرفی فعالیت های مرتبط با شرکت های مربوطه پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *