روزشمار جابجایی مدیران صنعت نفت در سال ۹۸

شبکه آزمایشگاه‌های صنعت برق در پژوهشگاه نیرو راه‌اندازی شد
اسفند ۲۲, ۱۳۹۸
آذر؛ تجربه موفّق خصوصی‌سازی بهره‌برداری
فروردین ۷, ۱۳۹۹

روزشمار جابجایی مدیران صنعت نفت در سال ۹۸

یاسین هراتی و حدیث یوسفی – خبرنگار


سال۱۳۹۸ در حالی برای مجموعه وزارت نفت آغاز شد که دستورالعملی از سوی وزیر نفت بر روی میز کلیه مدیران عامل از سال گذشته مانده بود که هزینه بسیاری برای آنها در زمینه تغییر چیدمان اعضا مدیریتی خود داشتند. بر مبنای آن می‌بایست در کلیه بدنه این وزارت خانه از معاونان وزیر و مدیران عامل تا کلیه مدیران و روسای شرکت‌های تابعه که به‌صورت مستقیم به مدیرعامل گزارش می‌دهند بیش از ۴ سال نمی‌توانند(بر مبنای آذرماه سال ۱۳۹۳) در یک پست بمانند.به همین دلیل از سال قبل جابجایی‌های بسیار انجام شد. بر مبنای این دستورالعمل گردش شغلی و جابجایی افراد در سایر سمت‌های هم تراز مدنظر قرار گرفت. آنچه در پی می‌آید روزشمار تغییرات مدیریتی در مجموعه وزارت نفت است که بیشتر به تغیرات انجام گرفته در مدیران عامل و ستادی است.


فروردین
اولین انتصاب نفتی پس از ماه‌ها عدم معاون وزیر
با صدور دستورالعمل ممنوعیت به کارگیری افراد بازنشسته در دستگاه‌های دولتی و جابجایی بسیاری از این افراد در سال ۱۳۹۷ از آذر ماه سال ۹۷ با خروج حبیب‌الله بیطرف از سمت معاونت وزیر در نفت در امور مهندسی، پژوهش، فناوری، زنگنه وزیر نفت در حکمی، «سعید محمدزاده» را به عنوان معاون خود در امور مهندسی، پژوهش، فناوری منصوب کرد. آخرین سمت اجرایی محمدزاده، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران بوده است.

۳ انتصاب ابتدایی سال در متن
تورج دهقانی مدیر عامل شرکت مهندسی و توسعه نفت، با صدور احکامی «محمدزمان حیدری» به عنوان سرپرست امور حقوقی و قراردادها، «رضا نوشادی» به عنوان سرپرست طرح خط لوله انتقال نفت خام گوره جاسک و پایانه مربوطه (مکران) و «محمودرضا مصباح» را به عنوان مدیر امورمالی شرکت متن منصوب کرد.

انتصاب مدیر مهندسی ساختار شرکت ملّی نفت
با جابجایی فرزین مینو از سمت مدیر مهندسی ساختار شرکت ملّی نفت، مسعود کرباسیان مدیرعامل شرکت ملّی نفت ایران در حکمی«علی غرایاق زندی» را به عنوان مدیر مهندسی ساختار شرکت ملی نفت ایران منصوب کرد.

سپهری از ملّی حفاری تا پترو ایران
مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره نیکو در حکمی «سپهر سپهری» را به عنوان مدیرعامل شرکت توسعه پتروایران منصوب کرد. سپهری پیش از این مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران بود.

۲ انتصاب فروردینی در نفت مناطق مرکزی ایران
با احکام مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران رامین حاتمی، «جهانگیر خلیلی» به عنوان سرپرست امور حقوقی و پیمان‌ها و «فرانک حمیدی» به سمت مشاور مدیرعامل در امور بانوان این شرکت منصوب شدند.

تغییر مدیر مالی نفت و گاز زاگرس جنوبی پس از ۸ سال
با حکم حمید ایزدی مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی «علی اکبر مصلی نژاد» پس از سال‌ها به جای «منصور عبدالرسول‌نیا» منصوب شد. عبدالرسول‌نیا از شهریور ۱۳۹۰ به عنوان مدیر مالی این شرکت مشغول به کار بود.

اردیبهشت
حکیمه نوروزی معاون کسب و کار
تالین منصوریان مدیر سرمایه گذاری و کسب و کار شرکت ملّی نفت ایران در حکمی «حکیمه نوروزی شیروانه ده» را به عنوان سرپرست معاونت کسب و کار این مدیریت منصوب کرد.

تعیین مدیر منابع انسانی شرکت نفت در امور پشتیبانی
ناصر مولایی مدیر منابع انسانی شرکت ملّی نفت ایران در حکمی «محمدرضا امیری فرد» را به عنوان مدیر منابع انسانی در امور پشتیبانی منصوب کرد

محسن پاک‌نژاد، به مدّت ۳ سال 
وزیر نفت در حکمی «محسن پاک‌نژاد» را برای مدّت سه سال به عنوان عضو و رئیس شورای مرکزی سلامت، ایمنی و محیط زیست منصوب کرد.

تعیین معاون تولید شرکت ملّی نفت
با امضا حکم معاون وزیر برای محسن پاک نژاد از سوی وزیر نفت و خالی شدن صندلی معاون تولید شرکت ملّی نفت ایران، مسعود کرباسیان با صدور حکمی «فرخ علیخانی»را که پیش از این سرپرست معاونت تولید مدیرعامل مشغول به فعّالیت بود. به عنوان معاون مدیرعامل در امور تولید منصوب کرد.

انتصاب مدیرنظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت خیز
مسعود کرباسیان مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران با صدور حکمی «بابک دارایی» را به عنوان مدیرنظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت خیز منصوب کرد.

مشاور جدید امور مالی مدیرعامل شرکت ملّی نفت
با حکم مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، «علی پورکبیریان» به عنوان مشاور مالی مدیرعامل در این شرکت به ادامه خدمت پرداخت.

انتصاب مدیر امور حقوقی شرکت ملّی نفت
بنا به تشخیص مسعود کرباسیان، «سید حسن موسوی» به عنوان مدیر امور حقوقی این شرکت منصوب شد.

مفیدی مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت‌وگاز کارون
با صدور حکم از سوی احمد محمدی مدیرعامل شرکت ملّی مناطق نفت‌خیز جنوب ، «غلامرضا مفیدی» به عنوان مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت‌وگاز کارون یکی از شرکت‌های تابعه این شرکت بزرگ منصوب شد.

جعفری نسب بازنشسته شد
با فرا رسیدن موعد بازنشستگی «عباسعلی جعفری نسب» به حکم علیرضا صادق آبادی مدیر عامل شرکت ملّی پالایش و پخش فراورده‌های نفتی «قاسم عرب یارمحمّدی» به عنوان مدیر عامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منصوب شد.

۴ انتصاب در راستای اجرای دستورالعمل وزارت نفت
سیدابوالحسن محمّدی مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در احکامی مجزا رؤسای برنامه‌ریزی،روابط عمومی، مهندسی سیستم ها و بهره وری جابجا کرد. «صفر چوپان زاده» سرخس را به عنوان سرپرست روابط عمومی منصوب کرد.پیش از او مهندس «حسین احمدی» این مسئولیت را بر عهده داشت «محمّد جعفر سلیمانی» رئیس جدید برنامه ریزی و «محمد ناصر نام آور» رئیس مهندسی سیستم‌ها و بهره وری پس از ۴ سال جابجا شدند..
در راستای نقطه نظر مشاور امور بانوان وزیر و پر رنگ شدن نقش بانوان در صنعت نفت نیز محمدی در حکمی مجزا «فرنوش ذبیحی» را به عنوان مشاور مدیرعامل در امور بانوان منصوب کرد.

 

انتصابات مدیرمالی شرکت ملّی نفت
مدیرعامل شرکت ملّی نفت ایران با صدور حکمی، «اکبر سهیلی پور» را به عنوان مدیر امور مالی این شرکت منصوب کرد.

انتصاب مدیرکل نظارت بر منابع هیدروکربوری و اکتشاف وزارت
محسن پاک‌نژاد معاون نظارت بر منابع هیدروکربوری وزیر نفت در حکمی، «پیمان احتشامی» را به‌عنوان مدیرکل نظارت بر منابع هیدروکربوری و اکتشاف منصوب کرد.

رییس جدید حراست شرکت ملی پالایش و پخش
علیرضا صادق آبادی معاون وزیر نفت در حکمی «مجتبی فرمهینی فراهانی» را به عنوان رییس جدید حراست شرکت ملی پالایش و پخش فراورده‌های نفتی منصوب کرد.

انتصاب عضو اصلی هیئت مدیره شرکت ملّی صنایع پتروشیمی
وزیر نفت در حکم خود «اسمعیل قنبری» برای مدّت سه سال به‌عنوان «عضو اصلی هیئت مدیره» شرکت ملّی صنایع پتروشیمی منصوب کرد.

لادن علیپور رئیس موزه کارآموزان صنعت نفت آبادان
در حکمی از سوی مدیر موزه‌ها و مرکز اسناد صنعت نفت، «لادن علیپور» به عنوان رئیس موزه کارآموزان صنعت نفت آبادان منصوب شد.پیش از او مسئولیت این موزه بر عهده امین زاده درویش بود.

خرداد ماه
انتصاب رؤسای تدارکات کالا و مهندسی ساختمان نفت و گاز شرق
سید ابوالحسن محمدی مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق با صدور احکام جداگانه ای «سیدعلی مصطفوی» را به عنوان سرپرست مهندسی و ساختمان و همچنین «حیدرعلی مرکزی» رئیس سابق روابط عمومی این شرکت را به‌ عنوان رئیس تدارکات کالای این شرکت منصوب کرد.

انتصاب مجریان برنامه‌های اقتصاد مقاومتی صنعت نفت در سال ۹۸
در احکام جداگانه بیژن زنگنه خطاب به مسعود کرباسیان، مدیرعامل شرکت ملّی نفت ایران، حسن منتظرتربتی، مدیرعامل شرکت ملّی گاز ایران، علیرضا صادق آبادی، مدیرعامل شرکت ملّی پالایش و پخش فراورده‌های نفتی ایران، بهزاد محمدی، مدیرعامل شرکت ملّی صنایع پتروشیمی و سعیدمحمد زاده، معاون امور مهندسی، پژوهش و فناوری به عنوان مجری این برنامه‌ها و پروژه‌ها معرفی و منصوب می‌شوید.
انتصاب مدیر برنامه ریزی نفت و گاز اروندان
طی حکمی از سوی جهانگیر پورهنگ مدیر عامل شرکت نفت وگاز اروندان، «فرهاد صادق زاده »به سمت مدیریت برنامه ریزی این شرکت منصوب شد. پیش از این «محمد شیرالی» مسئولیت مدیریت برنامه ریزی این شرکت را بر عهده داشت که بازنشست شدند.

تعیین مدیرعامل جدید شرکت ملی
پخش فراورده های نفتی ایران
با حکم معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملّی پالایش و پخش فرآورده های نفتی، «سید محمدرضا موسوی خواه» صندلی خود را به «امیر وکیل زاده» به عنوان مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران سپرد.

موسوی خواه مشاور و نماینده ویژه معاون وزیر شد
علیرضا صادق آبادی در تصمیمی مرسوم با برکناری هر مدیرعاملی «محمدرضا موسوی خواه» را به عنوان مشاور و نماینده ویژه مدیرعامل شرکت ملّی پالایش و پخش در کارگروه پیشگیری و مقابله با قاچاق و عرضه خارج از شبکه فراورده‌های نفتی منصوب کرد.

تغییر رییس جدید بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز و ماهشهر پس از ۱۴ سال
حبیب اله سمیع مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در حکمی از خدمات ۱۴ ساله دکتر «فرهاد کلانتری» تقدیر و در حکمی جداگانه دکتر «بهرام دهقان» را به‌عنوان رییس جدید بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز و ماهشهر منصوب کرد.

انتصاب معاون مدیر عامل شرکت پخش
امیر وکیل زاده مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی ایران، طی حکمی «حمید قاسمی ده چشمه» را به سمت معاون مدیرعامل این شرکت، منصوب کرد.حمید قاسمی ده چشمه پیش از این مدیر طرح CNG شرکت ملی پخش بوده است.

تعیین سرپرست مدیریت عملیات شرکت ملی پخش
با توجّه به بازنشستگی قریب الوقوع «محمد فرازمند» در شرکت ملّی پخش فراورده‌های نفتی در تصمیمی امیر وکیل زاده مدیر عامل این شرکت، طی حکمی «محمدرضا مظلومی» را به سمت سرپرست مدیریت عملیات این شرکت، منصوب کرد.

انتصاب اعضای جدید هیئت مدیره شرکت ملّی نفت
وزیر نفت در احکام جداگانه‌ای «اکبر سهیلی‌پور» مدیر امور مالی شرکت ملّی نفت را به‌ عنوان عضو اصلی و «فرخ علیخانی» معاون امور تولید شرکت ملّی نفت ایران را به مدت چهار سال به‌عنوان عضو علی‌البدل هیأت‌مدیره شرکت ملّی نفت ایران منصوب کرد.

بازگشت فاطمه کاهی به اداره روابط عمومی
مدیرعامل شرکت ملّی پخش فراورده‌های نفتی ایران طی حکمی «فاطمه کاهی» را به برای بار دوم به سمت رئیس روابط عمومی این شرکت منصوب کرد. در تصمیم گیری قبل «جعفر پورفرجودی» جایگزین کاهی شده بود.


تیر ماه

صدور حکم سرپرست و مدیریت طرح CNG برای یکنفر
با حکم امیر وکیل زاده مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، «حسن قلی پور» را به عنوان مدیر طرح CNG معرفی و منصوب کرد.

تغییر مدیر خطوط لوله
پس از سال‌ها خدمت «پرویز معماریان» در سمت مدیر خطوط لوله امسال به مقام بازنشستگی رسید و جای خود را به «سید جعفر علیزاده دربندی» ر شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران داد.

انتصاب دبیر کمیسیون مناقصات شرکت ملی نفت
با صدور حکمی از سوی مسعود کرباسیان، «سیده فاطمه فاطمی نیا» به عنوان دبیر کمیسیون مناقصات و رئیس دبیرخانه کمیسیون مناقصات شرکت ملّی نفت ایران منصوب شد.

انتصاب رئیس جدید حراست شرکت نفت
با صدور حکم مدیرعامل شرکت ملّی نفت ایران، «جهانبخش شریعت» به عنوان رئیس جدید حراست این شرکت منصوب و جایگزین «غلامرضا نوری مومنی» شد.مسعود کرباسیان در حکم دیگری غلامرضا نوری مومنی را به عنوان مشاور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران منصوب کرد.

مدیر منابع انسانی شرکت نفت خزر منصوب شد
با صدور حکمی از سوی علی اصولی مدیرعامل شرکت نفت خزر، «احسان رضایی نژادیان» به سمت مدیر منابع انسانی این شرکت منصوب شد.

تغییر مدیر فنی و تولید نفت مناطق مرکزی ایران
در راستای اجرای دستورالعمل ممنوعیت به کارگیری افراد بر روی یک سمت بیش از ۴ سال از سوی وزیر نفت، رامین حاتمی مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با صدور احکام جدید، «غلامرضا نصیرایی»را به عنوان سرپرست مدیریت امور فنی و «احمد رجبی» را به عنوان مدیر تولید شرکت نفت مناطق مرکزی ایران منصوب کرد.رجبی پیش از این ۴ سال، مدیر فنی این شرکت بزرگ در تولید نفت و گاز کشور بود.

 

تغییر رییس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر پس از ۱۲ سال
دکتر حبیب اله سمیع مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در حکمی از خدمات ۱۲ ساله دکتر «مهرداد حسین زاده» تقدیر و در حکمی دکتر «وحید مالکی» را بعنوان رییس جدید بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر جانشین حسین زاده کرد. مالکی نیز به مدت ۴ سال رییس بهداشت و درمان صنعت نفت شمال‌شرق کشور بود.

انتصاب سرپرست مدیریت پژوهش و فناوری شرکت ملی گاز ایران
طی حکمی از سوی مهندس منتظرتربتی ، در روز ۱۶ تیر «محسن مظلوم فارسی باف» به عنوان سرپرست مدیریت پژوهش و فناوری شرکت ملی گاز ایران جایگزین «سعید پاک سرشت» شد.

انتصابی دیگر از پورهنگ
طی حکمی از سوی جهانگیر پورهنگ، مدیر عامل شرکت نفت وگاز اروندان، «یعقوب برفی نژاد» به سمت سرپرست امور حقوقی و قراردادهای این شرکت منصوب شد.

تغییر رئیس منطقه فارس
مهندس «سیاوش اورنگی» مدیر منطقه فارس شرکت خطوط لوله مخابرات نفت ایران جای خود را به مهندس «امین گنجی» به عنوان سرپرست داد.

تعیین رئیس واحد پژوهش و تاریخ شفاهی موزه‌های نفت
«فرشید خدادادیان»، در حکمی از سوی مدیر موزه‌ها و مرکز اسناد صنعت نفت، به عنوان رئیس واحد پژوهش و تاریخ شفاهی موزه-های نفت منصوب شد.

انتصاب مجدد بیات در هیئت مدیره توسط زنگنه
وزیر نفت در حکمی، «عبدالحسین بیات» را به مدت سه سال به‌عنوان عضو اصلی هیئت مدیره شرکت ملی صنایع پتروشیمی منصوب کرد.بیات در دولت دهم نیز عضو هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت ملّی صنایع پتروشیمی بود.

انتقال بوجارزاده از شرکت گاز به نفت
مسعود کرباسیان در حکمی «مجید بوجارزاده» را به عنوان رئیس روابط عمومی شرکت ملّی نفت ایران جایگزین «محمد ناصری» که بیش از ۴ سال مسئولیت این اداره را بر عهده داشت، منصوب کرد.بوجارزاده پیش از این به عنوان رئیس روابط عمومی شرکت ملّی گاز ایران به مدت ۸ سال فعّالیت داشته است.
محمد ناصری مشاور کسری نوری شد
با حکم مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت کسری نوری، محمد ناصری رئیس سابق روابط شرکت ملّی نفت ایران و پالایش و پخش به عنوان مشاور مدیرکل منصوب شد.

مرداد ماه
تغییر در پژوهش خطوط لوله و مخابرات
از سوی قاسم عرب یار محمدی مدیرعامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران «اسدالله کلانتری» به عنوان رئیس واحد پژوهش و فناوری این شرکت به جای «سید منصور احمدی فروشانی» قرار گرفت.

انتصاب مدیران ارشد شرایط اضطراری در دو منطقه ویژه
بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت با صدور احکام جداگانه ای، «سید پیروز موسوی» را به عنوان مدیر ارشد شرایط اضطراری منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و «عباس اسدروز» را به عنوان مدیر ارشد شرایط اضطراری در جزیره خارگ منصوب کرد.

آقای اسماعیلی جایگزین خانم اسماعیلی در روابط عمومی
با حکم علیرضا صادق آبادی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی، «مهدی اسماعیلی» به عنوان رییس روابط عمومی این شرکت جای «زیبا اسماعیلی» را گرفت. او دارای ۱۵ سال سابقه در معاونت برنامه ریزی وزارت نفت (اداره کل برنامه‌ریزی صنایع پایین دستی) و مسئول بررسی و نظارت بر طرح‌های پالایش نفت کشور بوده است.

انتصاب فرمانده ارشد پدافند غیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس
سرتیپ پاسدار غلامرضا جلالی، رییس سازمان پدافند غیر عامل کشور با صدور حکمی سید پیروز موسوی مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصاد و انرژی پارس را به عنوان فرمانده ارشد پدافند غیرعامل و مدیریت شرایط اضطراری در این منطقه ویژه اقتصادی منصوب کرد.

زیبا اسماعیلی مشاور مدیرعامل در مسئولیت‌های اجتماعی
علیرضا صادق آبادی در حکمی زیبا اسماعیلی رئیس سابق روابط عمومی این شرکت را به عنوان مشاور مدیرعامل در مسئولیت‌های اجتماعی منصوب کرد.

تثبیت مدیرکل امور اوپک و مجامع انرژی وزارت نفت
«محمد تائب» از فروردین‌ماه ۱۳۹۷ سرپرست این اداره کل امور اوپک و مجامع انرژی وزارت نفت بود. که با امضا حکم مدیریت از سوی وزیر نفت در نیمه مرداد به‌عنوان مدیر معرفی شد.

انتصاب در پی فراخوان شناسایی مشاور
طی فراخوان و بررسی شرایط داوطلبان و اولویت‌های مورد نظر برای پیدا کردن فرد شایسته برای پست مشاور امور بانوان، جعفر توفیقی رئیس پژوهشگاه صنعت نفت، «رقیه شاهملکی» را به عنوان مشاور رئیس پژوهشگاه در امور بانوان منصوب کرد.

سه حکم انتصاب در شرکت نفت خزر
مدیرعامل شرکت نفت خزر در احکام جداگانه‌ای مدیر اکتشاف، مدیر مهندسی و ساختمان و رئیس کمیته فنی بازرگانی این شرکت را منصوب کرد.علی اصولی در احکام جداگانه‌ای «احمد شیرزادی» را به عنوان مدیر اکتشاف، «مسعود پارسی» را به عنوان مدیر مهندسی و ساختمان و «مهرداد اکبری» را به عنوان رئیس کمیته فنی بازرگانی شرکت نفت خزر منصوب کرد.

سرپرست مدیریت خدمات ملی حفاری منصوب شد
مدیرعامل شرکت ملّی حفاری ایران با صدور حکمی، «حمید بارانگر» را به عنوان سرپرست مدیریت خدمات این شرکت منصوب کرد.سید عبدالله موسوی همچنین در حکم دیگری «محمد هاشم حقیقی» مدیر سابق خدمات این شرکت را به سمت مشاور مدیر عامل منصوب کرد.

مدیر شرکت ملّی پخش منطقه کرمانشاه منصوب شد
امیر وکیل زاده مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی ایران در حکمی «فریدون یاسمی» را به عنوان مدیر شرکت ملّی پخش منطقه کرمانشاه منصوب کرد.

تغییر در اداره بازرسی فنّی خطوط لوله
مهندس «سیامک سیف» به عنوان سرپرست بازرسی و حفاظت فنّی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران به جای مهندس «محمّد فرخ» قرار گرفت.

بازگشت محمّدرضا مقدّم به وزارت نفت
وزیر نفت در حکمی دکتر «محمّدرضا مقدّم» معاون سابق خود در امور مهندسی، پژوهش و فنّاوری را به‌عنوان مشاور خود منصوب کرد.

شهریور ماه
انتصاب دو عضو جدید هیئت مدیره گاز
وزیر نفت در احکامی مجزا، «مهدی جمشیدی‌دانا» و «حمیدرضا حق‌بین جهرمی» را به مدت سه سال به‌عنوان اعضای اصلی هیئت مدیره شرکت ملّی گاز ایران منصوب کرد.

تعیین مدیرکل حسابرسی و امور مجامع وزارت نفت
وزیر نفت در حکمی «فریده منصوری» را به‌عنوان مدیرکل حسابرسی و امور مجامع وزارت نفت منصوب کرد.

دو انتصاب جوان در معاون مهندسی، پژوهش و فناوری
سعید محمدزاده معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزیر نفت در دو حکم مجزا، دو مدیرکل خود را تغییر داد.
«علیرضا اصل‌عربی» مدیر اداره کل نظام مدیریت دارایی‌های فیزیکی جای خود را به «محمدکاظم پورچرمی» داد. و «شهرام شمس » نیز به عنوان سرپرست اداره کل نظام تأمین و تجاری‌سازی فناوری به جای «پرویز سنگین» منصوب شد.

سلمان‌زاده جانشین بورد شد
مدیرعامل شرکت ملّی نفت ایران در حکمی، «علیرضا سلمان‌زاده» را به عنوان مدیرعامل جدید شرکت نفت فلات قاره ایران به جای «حمید بورد» قرار داد. سلمان‌زاده سمت‌هایی مانند مدیرکل نظارت بر صادرات و مبادلات مواد نفتی و رئیس بررسی استانداردهای اندازه‌گیری در اداره کل نظارت بر صادرات و مبادلات مواد نفتی را در کارنامه دارد.

انتصاب مدیرکل نظارت بر صادرات و مبادلات مواد نفتی
با انتقال علیرضا سلمان زاده به شرکت فلات قاره ایران ، محسن پاک نژاد معاون نظارت بر منابع هیدروکربوری وزیر نفت در حکمی «بهروز پوراحمدی» را به‌عنوان مدیرکل نظارت بر صادرات و مبادلات مواد نفتی منصوب کرد.

تغییر رئیس مهندسی سیستم‌ها و بهره وری شرکت نفت مناطق مرکزی ایران
بر اساس حکمی که از طرف رامین حاتمی مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی «محمود شفیعیان» به سمت رئیس مهندسی سیستم‌ها و بهره وری این شرکت جایگزین «عبدا… سهرابی» شد.سهرابی بیش از ۴ سال مسئولیت این اداره را بر عهده داشت.

سرپرست بازرسی و حفاظت فنّی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران منصوب شد
طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران «سیدجلال الدین بلادی» رئیس اداره بازرسی و حفاظت فنی شرکت مهندسی و توسعه نفت پس از ۴ سال به سمت سرپرست بازرسی و حفاظت فنّی این شرکت منصوب شد.پیش از او فرهاد جمیل زاده ۴ سال مسئولیت این اداره را بر عهده داشت.

بابازاده به شرکت بازرگانی گاز ایران رفت
در آخرین روز تابستان طی حکم، حسن منتظرتربتی، معاون وزیر نفت در امور گاز و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، «بهزاد بابازاده» را به عنوان مدیرعامل شرکت بازرگانی گاز ایران و نائب رئیس هیئت مدیره به جای «هادی میرزایی» منصوب کرد.


مهرماه
انتصاب مدیر عملیات و سامانه هوشمند سوخت
امیر وکیل زاده مدیرعامل شرکت ملّی پخش فراورده‌های نفتی، طی احکام جداگانه‌ای «محمدرضا مظلومی» را به عنوان مدیر عملیات و «مسعود رضایی» را به سمت مدیر سامانه هوشمند سوخت این شرکت منصوب کرد.

بازنشستگی مدیر هماهنگی و امور گازرسانی
حسن منتظر تربتی با بازنسشتگی «سعید مومنی» یکی از مدیران قدیمی صنعت گاز با صدور حکمی «غلامرضا مشایخی» را به سمت سرپرست مدیریت هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملّی گاز ایران منصوب کرد .
انتصاب مدیر سرمایه گذاری شرکت پالایش و پخش
معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملّی پالایش و پخش در حکمی «صمد آهنگر زنوزی» را به عنوان مدیر سرمایه‌گذاری این شرکت منصوب کرد.

انتصاب مشاور مدیرعامل شرکت گاز در امور بانوان
طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت ملّی گاز ایران، «زهرا حسین زاده» به عنوان مشاور مدیرعامل در امور بانوان منصوب شد. پیش از او «فریده پاداشی» مشاور بانوان مدیرعامل شرکت گاز بود.

تعیین مدیر حقوقی و پیمان‌ها خطوط لوله مخابرات
«محمد مهدی اسدی امیرآبادی» پس از ۹ ماه که عنوان سرپرستی اداره امور حقوقی و پیمان‌ها را بر عهده داشت از مهرماه به حکم مدیرعامل شرکت خطوط لوله مخابرات نفت ایران مدیر این اداره شد.

تعیین مدیر عامل فقط برای ۵ ماه
جعفر ربیعی مدیرعامل هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس طی حکمی در روز ۲۳ مهر ماه «مسعود شفیعی» را به عنوان مدیرعامل شرکت پتروشیمی گچساران منصوب اما با گذشت کمتر از ۵ ماه در روز اول بهمن او را برکنار و «مصطفی حیدریان» جانشین او شد.

تغییررئیس روابط عمومی شرکت پایانه‌های نفتی ایران
عباس اسدروز مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران با صدور حکمی «مهدی باقری» را به عنوان رئیس روابط عمومی شرکت پایانه های نفتی ایران جایگزین «سید سیامک مرشد» کرد.
بازگشت کریمی جعفری به فلات قاره ایران
علیرضا صادق آبادی در حکمی «سعید ستاری نایینی» را به عنوان مدیرعامل شرکت ملّی مهندسی و ساختمان نفت ایران منصوب کرد.پیش از او «حمیدرضا کریمی جعفری»، این مسئولیت را به عهده داشت که با تغییر مدیرعامل شرکت فلات قاره ایران به شرکت خود بازگشت و به عنوان عضو اصلی هیئت مدیره و معاون مدیر عامل مشغول به کارشد.

آبان ماه
سه انتصاب دیگر در پایانه های نفتی ایران
مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران، مدیرمنابع انسانی این شرکت و رؤسای پایانه‌های عسلویه و شمال را منصوب کرد.عباس اسدروز طی حکمی «علیرضا کندرانی» را به عنوان مدیرمنابع انسانی جانشین «علی محمد ابوالحسنی» شد.
اسدروز همچنین در حکمی جداگانه «علی میری» را به جای«غلام‌عباس حیدری» به عنوان رئیس پایانه میعانات گازی عسلویه منصوب کرد. در حکمی دیگر «حمیدرضا شاهدوست» صندلی ریاست خود در پایانه نفتی شمال را به «علی معلّمی» سپرد.

رییس بازرسی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پارس منصوب شد
با حکم مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، سید «علیرضا ظریفی» به عنوان رئیس بازرسی این سازمان منصوب شد.

تثبیت سرپرست‌ها به عنوان مدیر در نفت و گاز زاگرس جنوبی
حمید ایزدی مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در حکمی «علی اکبر مصلی‌نژاد» را به‌ عنوان مدیر امور مالی این شرکت منصوب کرد. حمید ایزدی در حکمی دیگری سید محمود میرباقری به عنوان مدیر عملیات شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی منصوب شد.این دو ابتدا چندین ماه به عنوان سرپرست در این پست‌ها مشغول به کار بودند.

انتصاب ۲ بازنشسته در هیئت امنای صندوق بازنشستگی صنعت نفت
وزیر نفت در احکام جداگانه، «نصرت رحیمی» و «محمد آقایی تبریزی» که هر دو از مدیران ارشد سابق وزارت نفت بودند. به‌عنوان اعضای هیئت امنای صندوق‌های بازنشستگی، پس‌انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت منصوب کرد.

انتصاب مشاور مدیرعامل شرکت نفت در مسئولیت اجتماعی
مدیرعامل شرکت ملّی نفت ایران در حکمی «بهراد مهرجو» را به عنوان مشاور خود در امور مسئولیت احتماعی منصوب کرد.

ایوب بنوی جانشین رضا خلج شد
بهزاد محمّدی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با صدور حکمی، «ایوب بنوی» را به‌عنوان سرپرست روابط عمومی شرکت ملّی صنایع پتروشیمی ایران منصوب کرد.

تغییر مدیرعامل شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند
علیرضا صادق آبادی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملّی پالایش و پخش فراورده‌های نفتی در حکمی، «غلامحسین رمضانپور» را به سمت مدیرعامل شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند اراک منصوب کرد.

کوچ از پالایشگاه شازند به آبادان
با بازنشستگی «سید علی اکبر میرقادری» معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی در حکمی، «علیرضا امین» از مدیر عاملی پالایشگاه شازند رهسپار آبادان کرد تا به سمت مدیرعامل شرکت پالایش نفت آبادان منصوب شود.

جواد اوجی به بنیاد مستضعفان رفت
سید پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان در حکمی «جواد اوجی» مدیر عامل سابق شرکت ملّی گاز و شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی را به به مدت دو سال به‌عنوان «مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت انرژی گستر سینا» منصوب کرد. اوجی در سال-های گذشته با خروج از وزارت نفت ،مدیر عامل گروه اقتصاد مفید، مدیر عامل هلدینگ توسعه پترو مفید (زیرمجموعه ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره))رئیس هیأت مدیره هلدینگ سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی (زیرمجموعه هلدینگ تاپیکو (شستا)). به فعّالیت پرداخت.

تغییر رئیس روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب پس از ۴ سال
مدیرعامل شرکت ملّی مناطق نفت خیز جنوب، در حکمی «شهرام وردک» را به عنوان رئیس جدید روابط عمومی این شرکت منصوب کرد.احمد محمدی همچنین در حکم دیگری «رضا طاهری» رئیس سابق این اداره را به عنوان مشاور مدیرعامل در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی این شرکت منصوب کرد.

تغییر مدیر صادرات و واردات شرکت ملّی پخش فراورده‌های نفتی
مدیرعامل شرکت ملّی پخش فراورده‌های نفتی ایران طی حکمی «مجتبی خادمی» را به عنوان مدیر صادرات و واردات این شرکت منصوب کرد.

انتصاب سرپرست HSE و پدافند غیرعامل نفت و گاز شرق
طی حکمی از سوی ابوالحسن محمّدی مدیرعامل این شرکت بهره برداری مهندس «حسین هنرور خدابخش» به عنوان سرپرست ایمنی، بهداشت، محیط زیست و پدافند غیرعامل این شرکت منصوب و از زحمات مهندس «محمدتقی علیپور» در دوران تصدی این سمت تشکّر و قدردانی شد

آذر ماه
تغییر مدیر مهندسی طرح‌های خطوط لوله
با تصمیم قاسم عرب یارمحمدی مدیر عامل شرکت خطوط لوله و مخابرات «هادی شیخ مقدّس» به عنوان سرپرست مدیریت مهندس طرح‌های این شرکت جایگزین «ابوالقاسم موسوی» شد.

انتصاب مدیر مرکز توسعه مدیریت در صنعت نفت
وزیر نفت در حکمی «علی بیاتی» را به‌عنوان مدیر مرکز توسعه مدیریت در صنعت نفت منصوب کرد.

نمایندۀ مقیم موزه های صنعت نفت در فعالیت‌های موزه ای نفت مسجد سلیمان منصوب شد
اکبر نعمت الهی مدیر موزه‌ها و مرکز اسناد صنعت نفت در حکمی «ابوذر شجاعی» را ضمن حفظ سمت امین اموالی به عنوان نمایندۀ مقیم موزه‌های صنعت نفت در فعّالیت‌های موزه‌ای نفت مسجد سلیمان منصوب کرد.

انتصاب مجری پروژۀ راه اندازی موزه اکتشاف، حفاری و تولید مسجدسلیمان
مدیر موزه ها و مرکز اسناد صنعت نفت طی حکمی «فرشید خدادادیان» را به عنوان مجری پروژۀ راه اندازی موزه اکتشاف، حفاری و تولید مسجد سلیمان منصوب کرد.

تغییر مدیر منطقه پخش فراورده‌های نفتی تهران
امیر وکیل‌زاده مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی ایران با صدور حکمی، «ابراهیم توسلی» را به عنوان مدیر منطقه تهران منصوب کرد.توسلی پیش از این سرپرست این منطقه مهم و استراتژیک بود.

انتقال مظاهر انصاری از نفت و گاز پارس به فلات قاره
پس از ۴ سال از ریاست «ایمان شیریان پور» در اداره HSE علیرضا سلمان‌زاده مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران در حکمی «مظاهر انصاری» را به عنوان رییس ایمنی، بهداشت و محیط زیست، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل این شرکت منصوب کرد.با این انتصاب انصاری از شرکت نفت و گاز گارس به فلات قاره ایران پیوست.

مرضیه شاهدائی به پتروفرهنگ رفت
طی حکمی از سوی مهدی نیکدل مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان «مرضیه شاهدائی» که سابقه قائم مقامی وزیر نفت و مدیرعاملی در NPC را در کارنامه دارد به سمت مدیرعامل در پتروفرهنگ منصوب شد. پتروفرهنگ یکی از بزرگترین هلدینگ‌های صنعت پتروشیمی است که از زیرمجموعه‌های صندوق ذخیره فرهنگیان به حساب می‌آید.

انتصاب سرپرست پژوهش و سرپرست روابط عمومی شرکت نفت فلات قاره
علیرضا سلمان‌زاده مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران در دو حکم جداگانه «ابوالفضل وروانی فراهانی» را به عنوان سرپرست پژوهش و فناوری و «حسینعلی اسماعیلی» را به عنوان سرپرست روابط عمومی این شرکت را منصوب کرد.

تغییر مدیر کنترل تولید صنایع پتروشیمی
بنا به تصمیم بهزاد محمّدی در مقام معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملّی صنایع پتروشیمی «قدرت‌الله فرج‌پور» در مدیریت کنترل تولید جای خود را به «سیدجلال میرهاشمی» داد.

سرپرست بهداشت و درمان صنعت نفت آغاجاری معرفی شد
دکتر سمیع مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت،طی حکمی سرپرست بهداشت و درمان صنعت نفت آغاجاری به دکتر «فرید خدری» واگذار کرد. دکتر فرید خدری جانشین دکتر «ناصر مظفری» شد.

تعیین مدیر مالی خطوط مخابرات
پیرو حکم مورخ ۲۲ مهرماه که «احمد مدنی‌پور»به عنوان سرپرست مدیریت مالی شرکت خطوط لوله مخابرات نفت ایران جانشین «محمّدرضا دانشفر» شد.عرب یارمحمّدی در آخرین روز پائیز حکم مدیریت مدنی‌پور را امضا کرد.

دی ماه
باغبان به خطوط لوله مخابرات رفت
در اوّلین روز زمستان دکتر «کامبیز باغبان» دبیر جایزه تعالی و سرآمدی شرکت ملّی نفت به عنوان مدیر مدیریت منابع انسانی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران جایگزین «علی اصغر سالمی» شد.

معرفی نفر سوم برای روابط عمومی یک شرکت
بعد ازجابجایی «محسن مومنی» (رئیس سابق روابط عمومی شرکت ملّی پالایش و پخش فراورده‌های نفتی) در اداره روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات و معرفی «علی اصغر سالمی» به عنوان سرپرست اداره روابط عمومی این شرکت بنا به تصمیم مدیر عامل این شرکت «عزت‌الله حسینی» به عنوان نفر سوم در این شرکت به عنوان سرپست روابط عمومی در سال ۹۸ معرفی شد.

انتصاب مجری طرح موزه صنعت پخش فراورده های نفتی کشور در مشهد
مدیر موزه ها و مرکز اسناد صنعت نفت در حکمی «محمد مهدی لیاقت ورز» را به سمت مجری طرح موزه صنعت پخش فراورده‌های نفتی کشور در مشهد منصوب کرد .

تغییر سرپرست اداره کل منابع انسانی ستاد وزارت نفت
فرزین مینو معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت در حکمی، «حسین فهیمی‌تبار» را به سرپرستی اداره کل منابع انسانی ستاد وزارت نفت منصوب کرد.پیش از فهیمی تبار مسئولیت این اداره کل را «علیرضا بیگدلی» بر عهده داشت که در حکمی جداگانه‌ای، از سوی مینو او به‌عنوان مشاور معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت منصوب شد.

تغییر مدیر مالی شرکت فلات قاره ایران
با فرا رسیدن موعد بازنشستگی «یدالله سهرابی» مدیر مالی شرکت فلات قاره ایران به حکم مدیر عامل این شرکت «بهزاد شمسی» سرپرست این مدیریت شد.

مدیر پروژه شرکت‌های زنجیره‌ای توزیع سوخت
طی حکمی از سوی امیر وکیل‌زاده مدیر عامل شرکت ملّی پخش فراورده‌های نفتی، «حمید قاسمی ده‌چشمه» به عنوان مدیر پروژه شرکت‌های زنجیره‌ای توزیع سوخت منصوب شد.

۴ انتصاب سلمان راده در فلات قاره ایران
علیرضا سلمان زاده مدیر عامل شرکت فلات قاره ایران در احکامی مدیر امور فنی، سرپرستان فناوری اطلاعات و ارتباطات، مهندسی سیستم‌ها و بهره‌وری، حسابرسی داخلی و مشاور عالی مدیرعامل در امور فنی منصوب کرد.
«علی خواجوی» به عنوان مدیر امور فنی جانشین «زریر گودرزی» در این شرکت شد. همچنین مهندس زریر گودرزی نیز به عنوان مشاور عالی مدیرعامل در امور فنی منصوب شد.
«محمد براتی» نیز به عنوان سرپرست فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) منصوب شد.«روح‌الله ایقانی» به عنوان سرپرست مهندسی سیستم‌ها و بهره‌وری و «الهام حسنی‌آذر »نیز به عنوان سرپرست حسابرسی داخلی شرکت نفت فلات قاره ایران منصوب شدند.

بهمن ماه
سمیع عضو کمیته مدیریت بحران شرکت نفت
مسعود کرباسیان در حکمی دکتر حبیب اله سمیع مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت را به مدت سه سال به عنوان عضو اصلی کمیته مدیریت شرایط اضطراری سطح ۳ (مدیریت بحران/پدافند غیرعامل)شرکت ملّی نفت ایران منصوب کرد.

تغییر در مدیریت تدارکات و عملیات کالا اروندان
طی حکمی از سوی جهانگیر پورهنگ، مدیر عامل شرکت نفت وگاز اروندان، «غفور قنبری» به عنوان سرپرست تدارکات و امور کالا این شرکت منصوب شد.پیش از او «سعید زهیری» سرپرست این مدیریت بود.

تغییر رئیس حراست شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب
فرهاد ناصری پور مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب طی حکمی «مهدی آرمان» را به عنوان سرپرست حراست جایگزین «فرهاد کاظمی» کرد.
تغییر رئیس اداره تدارکات کالا نفت و گاز زاگرس جنوبی
مهندس حمید ایزدی مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در حکمی، «سید محمود طیبی» را به‌ عنوان رئیس اداره تدارکات کالا‌ی این شرکت منصوب کرد.

تعیین عضو شورای عالی صدور گواهینامه کیفیت
وزیر نفت در اجرای مفاد بند «۲-۱» ماده (۲) آیین‌نامه نظام یکپارچه صدور گواهینامه کیفیت برای محصولات و خدمات سازندگان کالا و تجهیزات صنایع نفت (ابلاغیه شماره ۱۰۳-۲۰/۲ به تاریخ ۱۳۹۶/۳/۲)، در حکمی شهرام شمس را به‌عنوان عضو شورای عالی صدور گواهینامه کیفیت برای مدت سه سال منصوب کرد.

انتصاب مشاور امور مالیاتی مدیرعامل شرکت ملّی نفت ایران
مسعود کرباسیان مدیر عامل شرکت ملّی نفت طی حکمی «محمّد قاسم پناهی» سرپرست سابق سازمان امور مالیاتی و عضو هیئت مدیره شرکت نفت فلات قاره ایران را به عنوان مشاور امور مالیاتی خود منصوب کرد.

معرفی نماینده وزارت نفت در هیئت مرکزی رسیدگی به شکایات قانون برگزاری مناقصات
وزیر نفت در نامه‌ای به محمدباقر نوبخت، معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور ، سعیدمحمدزاده معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت را به‌عنوان نماینده وزارت نفت در هیئت مرکزی رسیدگی به شکایات قانون برگزاری مناقصات معرفی کرد.
انتصاب رئیس بازرسی شرکت ملّی نفت ایران
با حکم مسعود کرباسیان مدیرعامل شرکت ملّی نفت ایران در حکمی «فرزاد جهانگیری» را به عنوان رئیس بازرسی این شرکت منصوب کرد.پیش از این جهانگیری از مجریان طرح پروژه‌های مهندسی و ساختمان شرکت نفت مناطق مرکزی ایران بود.

افشار جایگزین قورچیان شد
بنا به پیشنهاد ناصر مولایی مدیر منابع انسانی شرکت ملّی نفت ایران طی حکمی از سوی رضا خلیلی معاون عملیات امور غیر صنعتی شرکت ملّی نفت، «هادی افشار» به عنوان رئیس امور ورزش شرکت ملّی نفت ایران جایگزین «رضا قورچیان» شد.

انتصاب مسئول امور مرتبط با پمپ‌های درون‌چاهی شرکت ملّی نفت ایران
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، مسئولیت و اختیارات امور مرتبط با تأمین، تعمیرات و بومی‌سازی تجهیزات پمپ‌های درون‌چاهی (ESP) در سطح این شرکت را به علی خواجوی، که به تازگی مدیر امور فنّی شرکت نفت فلات قاره ایران منصوب شد، واگذار کرد.

انتصاب جانشین مدیریت موزه ها و مرکز اسناد صنعت نفت
اکبر نعمت الهی مدیر موزه‌ها و مرکز اسناد صنعت نفت در حکمی، «محمدرضا حاجی حسین جواهری» را به عنوان جانشین مدیریت موزه‌ها و مرکز اسناد صنعت نفت منصوب کرد .گفتنی است، حاجی حسین جواهری هم زمان سمت مشاور مدیر موزه ها و مرکز اسناد صنعت نفت را نیز در اختیار دارد.

مریم مشایخی مدیر مالی شرکت ملی صنایع پتروشیمی
بهزاد محمّدی معاون وزیر نفت با صدور حکمی «مریم مشایخی» را به عنوان مدیرمالی شرکت ملّی صنایع پتروشیمی منصوب کرد.پیش از او «اکبر لطفی» مدیر پیشین امور مالی شرکت ملّی صنایع پتروشیمی بود.

اسفند ماه

حسن تقوی گنجی مدیرعامل پتروشیمی همت شد
حسن تقوی گنجی با حکم مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس به عنوان مدیرعامل جدید پتروشیمی همت منصوب شد. تقوی گنجی سابقه مدیر عاملی پتروشیمی شهید تندگویان را در کارنامه خود دارد با حکم ربیعی به عنوان مدیرعامل جدید پتروشیمی شهید همت معرفی شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *