با حضور فعالان اقتصادی آسیای میانه و اوراسیا دستاوردهای صنعت نفت و گاز به نمایش در می‌آید

جار چی های خاموش
بهمن ۱۳, ۱۳۹۸
دانش‌بنیان‌ها می‌توانند با تخفیف ۵۰ درصدی در دومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی و صنایع وابسته شرکت کنند
بهمن ۱۵, ۱۳۹۸

با حضور فعالان اقتصادی آسیای میانه و اوراسیا دستاوردهای صنعت نفت و گاز به نمایش در می‌آید

با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پتروشیمی و صنایع وابسته با حضور هیاتی تجاری و سرمایه‌گذاری از کشورهای حوزه آسیای میانه و اوراسیا برگزار می‌شود.

صنعت نفت و فرآورده‌های آن یکی از صنایع حیاتی است که در کشور مورد توجه قرار دارد. صنعتی که در نبود و خلا زیست‌بوم فناوری و نوآوری، بار همه درآمدزایی کشور را به تنهایی به دوش می‌کشید.

اما این صنعت هم چند سالی است با اتکا به زیست‌بوم فناوری در کشور قدم به عرصه فناورانه گذاشته و از ایده‌های نوآورانه متخصصان در پیشبرد اهداف خود کمک می‌گیرد.

در این میان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری که با رسالت توسعه زیرساخت‌های فناورانه و نوآورانه در کشور فعالیت می‌کند تلاش کرده تا دست جوانان خلاق و نوآور را در دست صنعت کهن و درآمدزای نفت بگذارد.

بر همین اساس هم با همکاری بخش خصوصی، نمایشگاهی از دستاوردهای بین‌المللی نفت، گاز، پتروشیمی و صنایع وابسته را برگزار می‌کند. این نمایشگاه میزبان شرکت‌ها، بازرگانان و سرمایه‌گذاران دولتی و خصوصی از کشورهای حوزه آسیای میانه و اوراسیا خواهد بود. حوزه ای که با عضویت موقت ایران در موافقتنامه اوراسیا، از اهمیت دوچندانی برای ایران برخوردار است.

این رویداد فناورانه ۳۰ بهمن تا ۳ اسفندماه امسال با تخفیف ۵۰ درصدی برای شرکت‌های دانش‌بنیان در استان مازندران برگزار خواهد شد. متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس www.niavaransari.it مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *